Yeni nesil Lpg

 

Yeni nesil Lpg cihazları, Fransız Lpg markasının yeni, teknolojik buluşudur. Bu cihazlar; Endermolab ve Integral’dir. Dünya markası Lpg bu cihazlar için yeni başlık sistemi geliştirmiştir. Başlık sisteminin önemi; yağ dokusunu mobilize edip daha hızlı ve kolay yakımını sağlaması ayrıca sıkılaşmayı da beraberinde getirmesidir. Klinik testlerle Amerikan Sağlık bakanlığından onaylamış medikal, yüksek teknolojili bir cihazdır.

Integral Lpg sisteminin protatif cihazıdır, Endermolab ise yatağa sahip olduğundan medikal merkezlerce tercih edilmektedir.

Integral cihazı bölgesel inceleme, şekillendirme için acısız, iz bırakmadan doğal bakım teknolojisi ile 6-8 seans gibi kısa sürede etkisini göstermektedir. Bu yüksek teknolojili cihaz, basen kıvrımlarını şekillendirme, bacak arası inceltme, selülit giderme, sarkmaları toparlama, incelme, dudak ve popo kaldırma, yara izlerini giderme, göğüs dikleştirme gibi uygulamalar ile performans sergilemekte ve uygulatan çoğu kişiyi memnun etmektedir. Bunun yanı sıra tüm cilt tiplerine uyan anti-aging uygulaması da mevcuttur. Cildi yeniler ve pürüzsüzleştirir ve kırışıklıkları giderir.

Endermolab hareketli ayarlanabilir sırt minderi, yüksek kaliteli deri döşeme yatağı ile düzenli masaj olanağının yanı sıra tedavi amaçlı kullanılmaktadır. Tıp merkezlerince tercih edilmektedir.

Intergal ve Endermolab uygulamaları istenmeyen bölgelerdeki yağları yakar, diyet ve sporla incelemeyen bölgelerde etkili olup sıkılaşmayı sağlar. Vücudu yeniden şekillendirip hatların orantılı biçimde durmasına yardımcı olur. Yüzdeki yorgunluğu ve kırışıklıkları gidererek cildi sağlıklı bir görünüme kavuşturur, cildi yenilediğinden sıkı ve göç görünümü destekler.

 

 

 

Tags

,

Related Posts

  • No Related Posts
 
 
0 Yorum

İlk yorumu yapan siz olabilirsiniz.

 
 
Konu hakkında yorumunuz