Tübitak Başarılı Çocuklarımızı Yaz Okulları İle Ödüllendiriyor

 

Tübitak Kriptoloji Yaz Okulları

Şükran Külekçi, Mehmet Sabır Kiraz, Umut Uludağ

Şükran Külekçi, Mehmet Sabır Kiraz, Umut Uludağ tarafından hazırlanan Kripto Çocuk - 1 Kitabını indirmek için tıklayınız

Çocuklarımızın karne zamanı geldi. Yorgun geçen uzun bir dönemin sonunda başarılarını onure etmek ve ödüllendirmek için hepimiz bir şeyler planlıyor; kimimiz tatil planları yaparken, kimimiz onlar için en güzel hediyeleri düşünüyoruz.

Tüm geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımız için onların gelecek planlarını şekillendirmelerine yardımcı olacak, eğitimlerine katkıda bulunacak, sosyal çevrelerini geliştirip yeni arkadaşlıklar edinmelerini ve bu arada doyasıya eğlenerek tatil yapmalarını sağlayacak bir projeyi size tanıtmak istiyoruz: Çocuğunuza  verilecek en güzel hediye, TÜBİTAK BİLGEM Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü Yaz Okulları.

Tübitak Yaz Okulları’nda çocuklarımız, kriptoloji (şifrebilim) dersleri, laboratuvar ve kriptoloji sergisi gezisi, yarışmalar, konuk bilim adamları ve TÜBİTAK yöneticileri ile yapılan söyleşiler ile öğrenciler bilimsel ve teknolojik gelişmeler hakkında bilgilendirilecekler.

İlköğretim, lise ve üniversite öğrencilerine ÜCRETSİZ sunulan bu imkandan faydalanmak için gerekli bilgileri Tübitak Bilgem Kriptoloji Eğitimleri sayfasından edinebilirsiniz.

TÜBİTAK BİLGEM UEKAE YAZ OKULLARI BİLGİ/BAŞVURU SAYFASI

İlköğretim öğrencileri için konaklama bedeli olarak 50 TL. lik bir katkı bedelinin öğrencilere verileceğini de hatırlatmak isteriz.

Not: 2011 Kriptoloji Yaz Okulları’ndan fotoğraflarını aşağıdaki sayfalardan inceleyerek yaz okulları hakkında fikir edinebilirsiniz.

2011 İlköğretim Öğrencileri Kriptoloji Yaz Okulu

Tübitak Bilgem Galeriler Sayfası

 

 

 
 
 
0 Yorum

İlk yorumu yapan siz olabilirsiniz.

 
 
Konu hakkında yorumunuz