Koton 2012 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

 

Koton 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Türkiye’ nin önde gelen giyim firmalarından; 1988′de İstanbul kuzguncuk mağazasıyla yola çıkan  Koton, kurulduğu zamandan bu yana hızla büyümeyi sürdürüyor ve ürünlerini kaliteli ve uygun fiyatlarla  müşterilerine sunuyor.

Koton markası, mağaza sayısına gün geçtikçe bir yenisini katmaya devam ediyor. Koton markası başta Türkiye olmak üzere;  Atina, Dubai, Bükreş, Moskova ve dünyanın en önemli şehirlerinde faaliyet göstermeye devam ediyor. Kotonun 197′ si Türkiye’ de, 78′ i yurtdışında olmak üzere toplam 275 mağazayla müşterilerine ulaşıyor.

Koton markasının 2012 ilkbahar- yaz  kreasyonları oldukça renkli… Turuncu, açık mavi, pudra rengi, pembe tonları, beyaz, yeşil, eflatun kıyafetler insanın içini açıyor. Koton  bu yaz gece kıyafetlerinden  günlük kıyafetlere kadar çok renkli ve çok sıcak….

Bu yaz,  koton sayesinde  şıklık ve  zerafetle rengarenk  dolaşacaksınız. Bu yaz Koton’ da mini etekler, kısa ve renkli dar paça pantolonlar, jeanler, çiçekli- tek renk gömlekler, elbiseler rengarenk. İlkbahar ve yazla bütünleşen Koton kreasyonlarında bir kaç seçmeyi sizlere sunuyoruz. İşte ilgi çekici koton kreasyonunda güzel birkaç örnek sizlerle…

 
Koton 2012 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu  

Tags

,

Related Posts

  • No Related Posts
 
 
0 Yorum

İlk yorumu yapan siz olabilirsiniz.

 
 
Konu hakkında yorumunuz