İlkbahar Yaz Sezonu Ceket Modelleri

 

Siz de yeni sezonun yeni ceket modellerini görünce hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Şık bayanların tercihi ceketlerin muhteşem bir görüntüsü var.   Hayatımızda vazgeçilmez olan ceketler, şıklığı bir adım öne taşır. Özellikle elbise ve etekleri çok iyi tamamlar ceketler.

Bunun gerçekten çok iyi bir kombin olduğunu düşünüyorum. Beyaz çizgili bir bluz üzerine bir ceket muhteşem bir hava katıyor ve ceket tamamlayıcı bir özellik taşıyor. Bu kombine bir de dar paça pantolon eklenirse gerçekten tek kelime ile muhteşem olur. Kusursuz bir görünüme sahip olmak için bu kombinin yeterli olabileceğini düşünüyorum.

Yeni sezon modasında yükselen ve en çok tercih edilenlerden biri de neon renkler. Neon renkli ceketler daha çok tercih edilenlerden. Bu ceketleri güzel kombin ettiğinizde kıyafetiniz gerçekten göz alıcı oluyor ve hemen farkedilmenizi sağlıyor.

Bahsettiğim hoş kombinlerden bir diğeri de bu tarz tercihler. Özellikle 3. fotoğraftaki kombin muhteşem görünüyor.  Ceketin altında lacivert ayakkabı, lacivert çanta, puantiyeli bir pantolon var ve  şık bir kemer kıyafeti tamamlıyor. Gerçekten muhteşem bir görüntü var. 2. fotoğraftaki kıyafete   denilebilecek  hiçbir şey yok. Tek kelime ile kusursuz…

Siz de böyle şık kombinler yapabilirsiniz…

 

 

 
 
 
0 Yorum

İlk yorumu yapan siz olabilirsiniz.

 
 
Konu hakkında yorumunuz