Erken Rezervasyon Otelleri

 

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte otellerde yoğun bir çalışma başladı. Müşterilerini bekleyen oteller en çok müşteriye sahip olmak ve tatil mevsimini en iyi şekilde değerlendirmek adına birçok kampanya yapmaktadır. Bunlardan en önemlisi de erken rezervasyonlarda yapılan indirimlerdir.

Erken rezervasyonda sağlanan imkânlar hem müşterilerin bütçelerine olumlu yansımakta, hem de otel işletmecilerinin gelecek günlere dair müşteri potansiyelini kontrol altında tutmaları açısından önemlidir.

Erken rezervasyonla tatile gideceğiniz tarihleri belirtiyor ve o tarihlerde size ayrılan odanızı hazırlanmış buluyorsunuz. Erken rezervasyonla gidilen otellerde diğer müşterilerden hiçbir ayrımınız olmayacaktır. Bu sayede daha uygun fiyatlarla aynı tatili yapabilirsiniz.

Erken rezervasyonda sağlanan imkânlar gerçekten dudak uçuklatacak cinstendir. İndirimler zaman zaman %40’a kadar çıkmaktadır. Siz de zaman kaybetmeden hangi otellerde indirim olduğunu öğrenerek tatil gününüze göre indirim seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 
 
 
0 Yorum

İlk yorumu yapan siz olabilirsiniz.

 
 
Konu hakkında yorumunuz