Çillere ve Lekelere Karşı Formüller

 

İnsanlar dış görünüşe oldukça önem verirler. Hele ki kadınlar  daha fazla önemser ve en iyi görünüşe sahip olmak için türlü yöntemler denerler. Bayanların yüzünde ve vücudun diğer bölgelerinde bulunan lekeler oldukça can sıkıcıdır. Bu lekelerin  yok  edilmesi için birçok yöntem vardır. Aynı şey çiller içinde geçerlidir. Şimdi çiller ve vücudunuzda bulunan lekeler için doğal karışımlardan bahsedeceğiz.

Yulaflı formül: 4 çorba kaşığı yoğurt suyunu alıyoruz. Ana madde olarak da 2 çorba kaşığı yulaf ezmesi gerekiyor. Bu malzemeleri iyi bir şekilde karıştırıyor ve macun kıvamına getiriyoruz. Bu karışımı düzgün bir biçimde çillere sürüyoruz. Ardından 20 dakika bekleme süresi var.  Bu işlemlerden sonra yüzünüzü su ile yıkayabilirsiniz.

Tuz tedavisi: Bu yöntem herkesin kolaylıkla yapabileceği bir yöntemdir. Yapılışı oldukça basittir. Bir miktar tuzu, bir miktar limonda eriteceksiniz. Ardından her gece yatmadan önce çillerinize süreceksiniz. Bu formül, 2 hafta gibi bir sürede etkisini gösterecektir.

Çiğ süt tedavisi: İlk önce çiğ sütten kastımızı açıklayalım. Çiğ süt, pişmemiş ilk süttür.  10-15 adet dilimlenmiş salatalık dilimi gereklidir. Bu dilimleri çiğ sütün içinde bir gece boyunca bekletin. Beklettiğiniz karışımı pamuk yardımı ile çillere ve izlere sürün. Bu sıvı kuruyunca tekrar ve tekrar 3 kez aynı işlemi yapın. Bu karışım sizi 1 hafta idare edecektir. 1 hafta boyunca düzenli yaptığınız takdirde olumlu sonuçlarını göreceksiniz.

 
 
 
0 Yorum

İlk yorumu yapan siz olabilirsiniz.

 
 
Konu hakkında yorumunuz