Beyonce da Artık Twitter’da

 

Twitter sosyal medyanın en popüler araçlarından biridir. Twitter dünya çapındaki popülaritesini gün geçtikçe daha da çok artırmaktadır. 140 karakterlik kısa yazılar ile o anki duygu, düşüncelerinizi veya paylaşmak istediğiniz şeyleri diğer kullanıcılara ulaştırmaya imkân sağlayan, güncel ve sosyal bir paylaşım sitesidir. Twitter en güncel paylaşım sitelerinin başında gelir ve gündemden haberdar olmanın en kolay yoludur.

Twitter birçok ünlünün birebir kendisine ulaşmanın en kolay yoludur. Dünya çapında ve ülkemizdeki birçok ünlünün kendilerine ait twitter hesapları vardır. Takipçisi olunan ünlülerin bilinmedik yönlerini keşfetmekte ve onların da sıradan hallerine şahit olabilme imkânı sağlıyor. Ülkemizin tanınmış isimlerinden Demet Akalın, Okan Bayülgen, Saba Tümer, Ece Erken gibi birçok ünlünün kendi Twitter hesapları vardır. Dünyaca ünlü birçok isim de vardır.

Dünyaca ünlü olan Beyonce’de artık Twitter’da. Bugüne kadar birçok sahte hesabı açılan Beyonce’nin artık gerçek bir Twitter hesabı var. İlk attığı tweeti ile 3.6milyon takipçiye ulaştı.

 
Beyonce da Artık Twitter’da  

Tags

,

Related Posts

  • No Related Posts
 
 

1 yorum

  1. sunay33 diyor ki:

    ne bu yani şimdi çokta umrumuzda bumu kaldı konu olarak Beyonce artık twitterda ne büyük olay.

 
 
Konu hakkında yorumunuz