Ballantine’s İle Sahne Şirketlerin!

 

Bu yıl 3. düzenlenen Türkiye’ nin en büyük şirketlerinin çalışanlarından oluşan müzik gruplarının yarıştığı Ballantine Sahne Şirketlerin final gecesi 9 Mart cumartesi akşamı saat: 20:00′ de Garaj İstanbul‘ da gerçekleşecek!

Finale kalan isimler; Kaya Grubu / Kaya Oda Orkestrası, Yemek Sepeti / Food Fighters, Microsoft / Sound in a Cloud , Doğuş Oto / The Poliband, TTNET / Broadband, Turkcell / Celloband, 3M / Band-it olarak sıralanırken jürideki isimler de yine ; Nev, Yalçın Birol, Emre Irmak ve konuk jüriler yer alıyor.

Büyük bir çekişme ve beraberinde heyecan dolu performanslara şahit olacağımız bu gecenin birincilerini; Londra’ da Muse konserinde keyifli bir gece ve sonrasında Ballantine’ in kalbi İskoçya damıtım evinde viski tadım eğitimi bekliyor! Bu yıl ayrıca birincilik ödülünün dışında en iyi icra, en iyi yorum ve en iyi birliktelik ödülleri de sahiplerini buluyor.

Ben bir de beyaz yakalıların sahnesini izlemek isterim diyen müzik severlerdenseniz, bekleriz!

Kaya Oda Orkestrası Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin’3 canlı performansı!

 

 

 
 
 

43 yorum

  1. bluesmoke diyor ki:

    Ballantines firmasının düzenlediği Sahne Şirketlerin yarışaması hiç güvenilir bir organizasyon değil son anda finalist sayısını neden değiştirdiklerinin ve iki dirmayı daha finale aldıklarının açıklmasını yapıp hesabını vermediler. O kadar insanın sms sini aldılar, hiç yani iç ettiler.

 
 
Konu hakkında yorumunuz