Babanızı Hypoxi ile Forma Sokun, Anneniz Mutlu Olsun!

 
HYPOXİ’den BABALARA ÖZEL KAMPANYA

Hypoxi Babalar Günü için öyle bir kampanya düzenliyor  ki, bu özel hediye ile tüm ailenizin mutluluğunu sağlıyor.

Kadınların kendine gösterdiği özeni erkeklerin göstermediği malum. Her ne kadar son yıllarda erkekler de kendi vücutlarına gereken önemi vermeye, sağlıklı yaşamaya, bilinçli davranmaya, dengeli beslenmeye daha çok önem verseler de bu konularda kadınlardan öğrenecekleri çok şey var.

Özellikle formda olmak, sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak konusunda erkekler -kimi zaman belli etmeden- oldukça istekli olsalar da bir çok konuda olduğu gibi bu konuda da motivasyona ve ilk adımı atmak için çevresindekilerin desteğini almaya ihtiyaçları var.

İşte babanıza bu ilk adımı atması ve dünyanın son dönemde kabul gören yöntemlerinden Hypoxi ile tanışması için çok özel bir fırsat: Hypoxi 11 – 17 Haziran günlerinde babanıza özel % 30 indirim sunuyor.

Hypoxi, basınç terapisi yöntemi ile kan dolaşımını hızlandırarak egzersiz ile birleştirirken, daha az zamanda, daha az efor sarf ederek özellikle 40’lı yaşlardan sonra oluşan bel ve karın bölgesindeki yağların yakımına yardımcı oluyor..

Bir ayda bir bedene kadar bel ve karın bölgesindeki fazlalıklardan kurtulması için babanıza Hypoxi paketi hediye edebilirsiniz. Kimbilir böylece annenizin de gönlünü fethedersiniz.!

 

Başvuru ve daha fazla bilgi için:
www.hypoxi.com.tr

 

 

 

 

 
 
 
0 Yorum

İlk yorumu yapan siz olabilirsiniz.

 
 
Konu hakkında yorumunuz