Acun’dan ‘Hülya Avşar Şov’

 

Yetenek Sizsiniz Yarışması’nda Hülya Avşar’la birlikte çalışan Acun Ilıcalı, Avşar Kızı’nı etkilemek için ilginç bir yola başvurmuş. Geçtiğimiz hafta ekranlara gelen Yetenek Sizsiniz bölümünde Avşar’ı etkilemek için neler yaptığını itiraf eden Ilıcalı, Hülya Avşar’ın kendisiyle dalga geçmemesi şartıyla bir anısını paylaşacağını açıkladı. Önceki haftalarda yarışmaya çıkan jönklörden söz eden  Ilıcalı, “Ben de ‘çok kolay, 3 taneyi yaparım’ dedim. O da ‘yap o zaman’ dedi. Programdan çıktık, Abdullah vardı ya hani. Geçen sene zorlaya zorlaya 8 tane yapmıştı… Aradım, ‘nerdesin’ dedim. ‘Evdeyim’ dedi. ‘Atla ofise gel’ dedim. Abdullah nerede oturuyormuş biliyor musun, Ankara. Ertesi gün ofiste buluştuk. Tek hedefim vardı. 3 tane topla ders alıp öğrenip burada sana şov yapacaktım ama 20 dakika sonra istifa ettim. Yani yapamadım. Koordinasyon kurmak çok zor” dedi.

 

 

 

 

 

Hikayeyi dinlerken Hülya Avşar’ın mimiklerine takılan Ilıcalı “Öyle mimikler yapma” deyince Avşar, “Aslında altında başka bir hikaye var. Üşenmeden yaptığı şeylere bakın. Sinirimden çatlardım” ifadelerini kullandı. Ilıcalı ise hikayesine şöyle devam etti: “Sonra Abdullah, annesi ve ben günü beraber Acun Medya’da geçirdik. Tabii olay başarısızlıkla sonuçlandı. Buradan Abdullah kardeşimize teşekkür ederim, 3 topu çevirmek çok zor… İki tane tutuyorsun ya, 3 top çevireceksin. İçtekini atınca daha rahat koordine oluyorsun ama yükseğe atsan bir dert,  alçağa atsan bir dert. Ben bundan sonra bu tip hareketler yapan herkese daha sıcağım.”

 

Hülya Avşar da kendisi ders alsa kesin başaracağını belirterek, “Allah bana yardım etmiş. Eğer sen o 3 topu çevirmeyi başarsaydın, ben sinirimden çatlardım, masanın altından çıkamazdım. Başka bir jüriyle yolunuza devam edersiniz” diye yorumladı.

 
 
 
0 Yorum

İlk yorumu yapan siz olabilirsiniz.

 
 
Konu hakkında yorumunuz