2012 Yazlık Bayan Ayakkabı Modelleri

 

2012 yılının gelmesiyle birlikte ayakkabı firmaları yeni ürünlerini bir bir piyasaya sunmaya başladı. Yaz aylarının da yaklaşmasıyla bu ürünler yazlık modellere dönmekte. Yazlık ayakkabılarda genelde topuklu modeller öne çıksa da babetlerde de yenilikler göze çarpmaktadır.

Yazlık ayakkabılarda 2011 yılında, daha çok platform topuklu ayakkabılar tercih ediliyordu. Bu yıl bunları pek göremeyeceğiz. Bu yıl daha sempatik kısa topuklu ayakkabılarla bilekten başlamalı ve üst kısmı iplerle örgülü modeller karşımıza çıkacak.

Yazlık ayakkabılarda açık renk tercih edilirken, burnu açık ve converse modelleri yine bu yılın vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor.

Geçen yılın sonlarına doğru piyasaya çıkan ince burunlu ve burnu açık delikli yarım çizmeler bu yılında son moda ayakkabıları olacak. Yaptığımız araştırmalarda birçok katalogta geçen yıla ait ürünlere rastlamaktayız.

Adidas , puma, converse gibi ünlü markalar da bez ayakkabıları bayanlara yönelik süslemeli hale getirmiş.  Yaz aylarında spor ayakkabı ihtiyaçlarına da cevap vermekte.

Yaz aylarının başları olmasına rağmen birçok marka ürünlerini satışa çıkardı ve büyük indirim kampanyalarıyla sizleri bekliyor.

 
 
 
0 Yorum

İlk yorumu yapan siz olabilirsiniz.

 
 
Konu hakkında yorumunuz