2012 Yaz Etek Modası

 

Bayanların gözdesi olan  etekler, artık bambaşka bir hal alıyor. 2012 yaz etek modasında  kısa etekler yerine uzun olanları moda. Beli lastikli olan eteklerin tek renk ve desensiz çeşitleri çok modern bir görünüm sağlıyor. Son zamanlarda bayanların vazgeçilmezi olan bu etekler 2012′de de çok konuşulacağa benziyor. Şık ve sade bir kemerle de kombine edilirse çok güzel bir görünüm olacağı kesin.

Bu senenin yeni modası olan şık, uzun lastikli eteklere bir göz atalım:

 

Gerçekten zevkli kombineler… Fotoğraftaki etek modellerini, kemerle de kombin edebilirsiniz. O zaman belinizi daha ince gösterebilirsiniz.

 

Sizde bu şekilde farklı kombinler yaratabilirsiniz. Diğer modellere bakarak nasıl kombine edilmesi gerektiğine dikkat ederseniz uyumu yakalayabilirsiniz.

Yere kadar uzanan eteklerinizi, topuklu ayakkabılarla ve uyumlu renklerle kombine ederseniz çok şık bir görünümüz olacaktır. Bu kombine bir de kemer eklerseniz, hem belinizi ince gösterir hem de şık bir görünüm sağlar. Pudra pembesi, kırmızı sarı ve yeşil tonlarını uzun eteklerde rahatça kullanabirsiniz. Renklere çok dikkat etmeniz gerekir. Unutmayın, renk uyumu, doğru kombin… Böylelikle, en şık neden siz olmayasınız?

 

 
 
 
0 Yorum

İlk yorumu yapan siz olabilirsiniz.

 
 
Konu hakkında yorumunuz