Vücud Tipinize Uygun Bikini Nasıl Olmalı?

 

Bikininizi vücut tipinize göre seçin!!

Yaz aylarında plajlarda güneşlenirken hem güzelliğimizi korumak isteriz hem de vücudumuzun güneş ışığından en iyi şekilde faydalanmasını isteriz. Bayanların ilk tercihi genellikle bikinilerden yana oluyor, mayo kullanmak yerine bikini giymek daha çekici geliyor bayanlara.

Bu yıl plajlarda güzelliğiniz ve bikininizle göz doldurmak için seçiminizi en iyi şekilde yapmanız gerekiyor. Bikininizi seçerken vücut tipinize en uygun modeli seçmeniz rahat bir tatil geçirmenize yardımcı olacaktır.

  • Alacağınız bikininin sizi biraz daha kilolu göstermesini istiyorsanız; tercihiniz açık renklerden yana olmalıdır. Kendinizi daha zayıf görmek istiyorsanız da tercihiniz siyah renkten yana olabilir.
  • Göğüs bölgeniz büyük ise mutlaka toparlayıcı ve küçük gösterici özelliği olan straplez modelleri tercih etmelisiniz. Bayanlarda oldukça şık görünen üçgen bikiniler göğüs bölgenizde çirkin bir görünüm ortaya çıkartacaktır.
  • Küçük göğüslü bayanlar için üçgen bikiniler oldukça iyi bir seçimdir. Bu bikinileri seçerken çiçekli ve geometrik desenli modellere yoğunlaşmalısınız.
  • Basen bölgesi geniş bayanlar için en ideal bikini; altları koyu renkli olanıdır. Düşük belli bikini altları sizin geniş olan basen bölgenizin daha da geniş görünmesine neden olacaktır.
  • Basen bölgeniz dar ise kalın kenarlı ve bu yazın modası olan fırfırlı modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Boyunuz uzun ise seçeceğiniz bikini kalın kenarlı olabilir. 2012 yılının modası olan fırfırlı modeller tam size göre. Fırfırlı modeller seçerken asimetrik ve desenli modeller seçmeye özen gösterin. Fırfırlı modellerde çiçek desenli bikiniler abartılı bir görünüm ortaya çıkarabilir.

 

 
 
 
0 Yorum

İlk yorumu yapan siz olabilirsiniz.

 
 
Konu hakkında yorumunuz