2012 Yatak Odası Modelleri

 

Yoğun iş temposuyla günümüzün büyük bir bölümünü geçirmekteyiz. Evimize geldiğimizde rahat bir uyku ile dinlenme isteğimiz tartışmasız bir gerçektir.  Mobilya sektörü de bu alanda çalışmalarını arttırarak müşterilerine istedikleri bu imkanı sunma adına bir çok yenilik yapmıştır.

2012 yılında da bu gelişmeler devam etmiş ve teknolojiden de faydalanarak ortopedik yataklar , şık dolaplar ve yataklarla yatak odalarımızı zenginleştirmeyi başarmıştır.

Türkiye’de de bir çok firma bu alanda çalışmalar yapmaktadır. Örneğin Bellona, istikbal, Taç gibi bilinen markalar, ortopedik yatak alanında ilerlemiş ve ev dekorasyonuna da önem vererek yenilikçi çizgilerle yatak odası modelleri oluşturmuştur. Oluşturulan bu modeller 2012 kataloglarında gözümüze çarpmaktadır.

Yatak odası modellerinde ahşap desenli ürünler üretilmiş ve bolca ayna kullanmaya önem verilmiştir. Ayrıca modellerde beyaz tonlu mobilyalar çoğunlukta. Huzuru ve sadeliği simgeleyen bu renk mobilyaları zenginleştirmek için şık avizeler ve dekoratif objeler kullanılmıştır.

 
 
 
0 Yorum

İlk yorumu yapan siz olabilirsiniz.

 
 
Konu hakkında yorumunuz