2012 Salon Takımı Modelleri

 

Mobilya sektörünün hızla geliştiği günümüzde hemen hemen her yıl defalarca yapılan fuarlarda, bir çok yeni mobilya ürünleri müşteriyle buluşuyor. Bununla birlikte her yıl başında büyük firmaların çıkardığı kataloglar da mobilya sektörüne yön veriyor.

2012 yılının başlarında da bir çok büyük firma çıkardığı kataloglarda hemen hemen ev içerisinde her alanda kullanılabilecek mobilyaları müşterilerine sunmuşlardır.  Bunlardan biride her evde kullanılan ürünlerden birisi olan Salon takımı modelleridir. Salon takımı modelleri, genellikle oturma gruplarından ve masa, sehpa gibi objelerden oluşmaktadır. Ayrıca dekorasyon adına bir şeyler yapmak isteyenler için mobilya firmaları, bu takımların yanında bazı aksesuarları da satışa sunarak, tek elden salonumuzun tamamını donatmamıza yardımcı oluyor.

Örneğin bellona, istikbal gibi bir çok firma salon takımlarını satarken perdeleri, sehpaları, halıları ve bir çok aksesuarları da müşterilerine sunuyor.

2012 yılının salon takımlarına göz gezdirdiğimizde bir çok renkte ve neredeyse her zevke hitap edecek modellerin bulunduğunu görüyoruz. Bununla birlikte salonlarımızın boyutuna göre de bir çok mobilya üretilmiş ve daha geniş salon takımları için oturma alanını genişleterek, masa ve sehpalarla renklendirme yapılmıştır.

 
 
 
0 Yorum

İlk yorumu yapan siz olabilirsiniz.

 
 
Konu hakkında yorumunuz