2012 Giorgi Armani Koleksiyonu

 

Dünyaca ünlü Giorgio Armani… Çok özel kreasyonların markası olan Giorgio Armani’nin kreasyonlarına göre insanlar yıllardır  şıklık kıstası koymakta.Evet, fenomen olmuş bir markanın yaz sezonu için çok hoş sürprizleri var.

Küresel ısınmanın getirdiği yoğun ve hızlı sıcaklık artışını göz önünde bulunduran Giorgio Armani, terletmez kumaş tercihi ile insanları rahat tutarken şıklıktan ödün vermemeyi hedefliyor. Tabi bunların yanında hava alan kumaşı size övmeye gerek duymuyorum. Büyük markalar bunu  standart haline getirmiş durumda ve markaların bu tarz kumaş seçimi, kesinlikle hem kış hem de yaz aylarında büyük bi rahatlık sağlamakta.

Evet, hadi biraz inceleme yapalım:

Beş tane elbise… Hepsi  birbirinden şık ama size özel biraz gözatmak istiyorum  kreasyonda yer alan kıyafetlere.

1. fotoğraftaki parlak gümüş rengi elbiseyle,  geceye başka hava katacaksınız ve gecenin parlayan yıldızına dönüşeceksiniz.

2. fotoğraftaki kıyafet, yazın sıcağında, sahilde hoş gezintiler ve akşam yürüyüşleri yaparken sizi  yalnız bırakmayacak bir elbise ve sizi sahilde çarpıcı şekilde göz önüne çıkaracak.

En çok tercih edilen 5. fotoğraftaki elbise, hoş yatay çizgileri sayesinde gece gezmesine giderken, şık bir yemekte, bir davette, bütün ilgiyi  üzerinize çekebilirsiniz.

 
 
 
0 Yorum

İlk yorumu yapan siz olabilirsiniz.

 
 
Konu hakkında yorumunuz