2012 Banyo Dekorasyonu

 

Dekorasyon alanında ki gelişmelerin hızla devam ettiği bu günlerde evimizde ve iş yerlerimizde birçok alanda yeni dekoratif öğeler oluşturulmaktadır. Son yılların modası haline gelen banyo dekorasyonları da bunlardan birisidir. Banyo dekorasyonu denince ilk akla gelen küvet, duşa kabin gibi objeler olsa da banyo dekorasyonu bunlardan ibaret değildir.

Banyo dekorasyonu tamamen o oda içerisinde bulunan nesnelerin uyumu ve ahenkle yerleştirilmesidir. Lavabosundan duşa kabinine, dolabından aynasına kadar bir çok alanda dekoratif öğeler bulunmaktadır. Aşağıda ki resimler de göreceğiniz gibi bir çok unsuru bir araya getirerek oluşturulan banyolar, sizin daha rahat hareket etmenizi ve ihtiyaçlarınızı karşılamada yardımcı olacak unsurları barındırdığı bir gerçektir. Peki banyo dekorasyonunda neler kullanılmalı diye soracak olursanız şöyle açıklayabiliriz.

Banyo dekorasyonunda küvet kullanacaksanız küvetin etrafını perde ile çevirerek şık ve ihtişamlı bir görüntü sağlayabilirsiniz. Perdenin renklerinde bir banyo dolabı, açık renkte duvarlar ve güzel bir avize, banyonuzda zarafeti sağlamanızda yardımcı olacaktır.

Banyo dekorasyonunun önemli noktalarından biri de fayanslardır. Fayansları ister desenli ister sade seçin, önemli olan fayansların mobilyalarınızla olan uyumudur. Fakat yeni nesil fayanslarda genelde özel desenler bulunmaktadır. Bu desenler eşliğinde mobilyalarınızı da seçebilirsiniz.

 
 
 
0 Yorum

İlk yorumu yapan siz olabilirsiniz.

 
 
Konu hakkında yorumunuz