2012 Abiye Modelleri

 

Özel günlerin vazgeçilmezi olan abiyeler, son yıllarda moda sektöründe ki üstün gelişmelerden payını alarak bir çok renk ve modelle gelişimini sürdürmektedir.  2012 yılında da bu gelişmeler sürmüş ve modacıların çalışmaları sonucunda üretilen ürünler bir çok fuarda sergilenmiş ve 2012 moda dergilerine de konu olmuştur.

Abiye denince akla siyah, kırmızı uzun elbiseler gelmektedir. Fakat son yılların değişen modası abiyeleri de değiştirmiş ve günümüze uyarlamıştır. Artık kısa, dekolte, transparan ve rengarenk ürünler ortaya çıkmıştır.

2012 yılının modası, mavi ve pembe tonları gibi görünse de, yine beyaz ve siyah da cazibesiyle bayanları büyülemektedir. Kısa ve kabarık etekli elbiseler revaçta fakat uzun boylu bayanlarımız yine uzun abiyeleri tercih etmekte ve derin yırtmaçlarıyla da tüm zarafetini yansıtmaktadır.

Abiye modelleri her ne kadar bol olsa da özel dikim elbiseler de hala devam etmektedir. Bir çok modacı, dikim evlerinde özel siparişleri dikmeye devam ederken, bu dikilen ürünleri de inceleyerek bir sonraki senenin modası hakkında görüşlerini geliştirmektedir.

Abiye modelleri genelde saten ve ipek kumaşlardan yapılsa da günümüz modasına uygun olarak dantel ve keten elbiselerle, tül işlemeli elbiseler de mevcuttur.

Abiyelerde süslemeler de önemlidir. Taş ve incilerle süslenen abiyeler, gösterişi arttırmakta ve tüm dikkati üzerinize çekmenize yardımcı olmaktadır.

 
 
 
0 Yorum

İlk yorumu yapan siz olabilirsiniz.

 
 
Konu hakkında yorumunuz